Co to jest hydromonitoring?

NASZA OFERTA
Hydromonitoring.pl - Wysokociśnieniowe czyszczenie powierzchni

CZYSZCZENIE, MYCIE I OBRÓBKA RÓŻNEGO RODZAJU POWIERZCHNI PRZY WYKORZYSTANIU STRUMIENIA WODY POD WYSOKIM CIŚNIENIEM.

      Hydromonitoring jest usługą polegającą na wykorzystaniu wody pod maksymalnie dużym ciśnieniem w celu czyszczenia powierzchni ale przede wszystkim w celu jej obróbki przy użyciu specjalistycznego urządzenia – hydromonitora. Podobnie jak mycie wysokociśnieniowe umożliwia usuwanie trudnych zabrudzeń przemysłowych, jednak nie jest to główne zastosowanie tej techniki. Umożliwia usuwanie zaschniętego tłuszczu, starych powłok lakierniczych, rdzy, mleczka wapiennego z betonu czy soli i cynku. Równocześnie pozostaje delikatne dla czyszczonych powierzchni. Co więcej, w przeciwieństwie do metod mechanicznych, wolne jest od ryzyka iskrzenia, niwelując dodatkowe zagrożenia. Mycie pod ciśnieniem ma wiele zalet, przede wszystkim jest całkowicie bezpyłowe, a zatem nie wymaga dodatkowych zabiegów konserwacyjnych. Jest uniwersalne co pozwala oszczędzić czas.

    Hydromonitoring to rewelacyjna alternatywa dla wszelkich sposobów obróbki strumieniowo-ściernej (piaskowanie, hydropiaskowanie), jest bezpieczniejszy dla zdrowia, ponieważ obrabiany materiał nie pyli oraz nie gromadzą się żadne chemiczne opary czy ścieki, które mogą być niebezpieczne dla ludzi i niekorzystne dla środowiska.

     Hydromonitoring może być wykonywany praktycznie w każdych warunkach (z przyczyn oczywistych, z wyłączeniem dni w których temperatura znacznie spada poniżej zera). Prace przeprowadzane są przez fachowców, co stanowi gwarancję pełnego profesjonalizmu. Decydując się na usługi czyszczenia przez Naszą firmę można mieć pewność, że starannie umyte powierzchnie znacznie dłużej będą cieszyć użytkownika swoją nienaganną  estetyką oraz bezawaryjnością.

KONTAKT